Často kladené otázky

Odkud pocházejí bonbony v prodejnách Captain Candy?

Pro bonbony vyrážejí lodě Captain Candy k těm nejlepším dodavatelům křížem krážem po celé Evropě (od Španělska po Německo, od Švédska po Itálii). Stačí mrknout na sud nebo krabici, ty už vám prozradí, odkud daný bonbon připlul.

Jakou mají bonbony trvanlivost?

Jak říkáme my piráti, „odpověď na všechno najdeš v sudu”. Tak v tomhle případě ne přímo v sudu, ale na sudu. Na každém z nich je trvanlivost bonbonů napsaná.

Jak se mají uchovávat bonbóny po zakoupení?

Stejně jako zásoby na pirátských výpravách - pokud možno v suchu a chladu.

Je v pořádku, že bonbony v prodejnách leží na otevřených sudech?

Ačkoli piráti často stáli mimo zákon, tady je všechno v pořádku. Říká se tomu „volný prodej” a nijak to neodporuje hygienickým standardům. Je to podobné, jako když si na přístavním supertrhu nabereme do pytlů pečivo…

Odkud pochází firma Captain Candy?

Jsme česká firma, i když už jsme s Captain Candy stačili zakotvit i v dalších zemích.

Proč se v bonbony ze sudů nemohou ochutnávat?

To bohužel nejde z hygienických důvodů. Nebojte se ale zeptat naší posádky přímo v prodejnách - rádi vám pomohou najít přesně tu chuť, kterou hledáte.

Je hygienické pokládat kleště na sudy?

Staré pirátské pravidlo říká, že „kleště patří na sud”. A navíc i tady ctíme zákon, který v tomhle zacházení nevidí žádný problém.

Kolik má Captain Candy obchodů?

Zatím jsme zakotvili na čtyřech místech v Praze a po dvou přístavech máme v chorvatském Dubrovníku a v italských Benátkách. A připravujeme další expedice!

Funguje koncept Captain Candy i jako franšíza?

Na to vemte jed! Captain Candy bude již brzy možné zařídit jako franšízu.

Jsou sudy skutečně úplně plné?

Piráti musí mít nějaká tajemství. A právě tohle vás necháme hádat ;)

Který bonbón je nejoblíbenější?

Na tohle by nedokázala odpovědět ani známá vědma z Ostrova křišťálových koulí. Každý si vybere podle své chuti a nejprodávanější bonbony se často mění. Když mrknete v prodejnách na sudy, dozvíte se víc!

Jaká je otevírací doba obchodů?

Od pondělí do pátku přijmeme každého poutníka od 10 do 21, nebo 23 hodin. O víkendech pak mezi 10. hodinou a dvaadvacátou, případně půlnocí. Detailně se můžete podívat tady.

Proč není cena bonbonů napsaná na každém sudu?

Protože to není potřeba ;) Cena za 100 g je jednotná pro celý sortiment a vždycky ji najdete napsanou v prodejně.

Novinky na e-mail

Ještě před pár lety bychom novinky posílali na pergamenu v lahvi. Dneska už na to naštěstí máme e-mail. Zapište na listinu vaši adresu a budete vědět o všech kapitánových výpravách a pokladech jako první.