Tropical

351 g

Léto znamená teplo. Léto znamená pohodu. Léto znamená dovolenou, moře, pláže a cestování. Léto je žluté, červené, zelené a modré. Voní po ovoci, po teplých večerech ve strážním koši a po lehkém vánku v plachtách. A kdyby léto mělo chuť, byla by to chuť tohohle balíčku.

Množství


Cena za kus 291 Kč

Složení

cukr, glukózový sirup, sójový lecitin, aromata, kyselina jablečná, glycerol, včelí a karnaubský vosk, kurkimin, karmín, brilantní modř, paprikový extrakt, kukuřičný škrob, želatina, koncentrát ze světlice barvířské a citronu, aromata, kyselina mléčná, kyselina citrónová, mléčnan sodný, dextróza, kyselina jablečná, košelina, kapsorubin, rostlinný olej, čokoláda, sušené mléko, kakaové máslo, kakaová hmota, sušená syrovátka, přírodní vanilkové aroma, Mandle, oxid titaničitý, arabská guma, indigotin, riboflavin, karoten, tapiokový dextrin, šelak, sorbitol, meruňky, marcipán, invertní cukrový sirup, rýžová mouka, bramborový škrob, oxidy a hydroxidy železa, alkohol, oxid siřičitý, práškový talek, červeň allura AC, tartrazin, pektin, slunečnicový lecitin

Alergeny

sója
mléko
skořápkové plody
vlčí bob
Vlastní mix
Novinky na e-mail

Ještě před pár lety bychom novinky posílali na pergamenu v lahvi. Dneska už na to naštěstí máme e-mail. Zapište na listinu vaši adresu a budete vědět o všech kapitánových výpravách a pokladech jako první.