Sladké potěšení

357 g

Neděláme z toho žádné velké tajemství, a tak to můžeme říct i vám. Mezi námi piráty byste příliš skutečných dam nenašli. Pirátka si spíš než čokoládový fondán a karamelku dá uleželého slanečka, a tak jsme si tenhle balíček nechali sestavit v jednom bohatém přístavu.

Množství


Cena za kus 296 Kč

Složení

cukr, glukózový sirup, rostlinný olej, kyselina jablečná, včelí a karnaubský vosk, kukuřičný škrob, želatina, aromata, kyselina mléčná, mléčnan sodný, dextróza, čokoláda, sušené mléko, kakaové máslo, kakaová hmota, sušená syrovátka, sójový lecitin, přírodní vanilkové aroma, aromata, karmín, Mandle, oxid titaničitý, arabská guma, indigotin, riboflavin, karoten, tapiokový dextrin, laktóza, šelak, glukózový sirup, modifikovaný tapiokový škrob, kyselina citrónová, ovocný koncentrát, pektin, uhlík z rostlinné suroviny, sorbitol, červeň allura AC, sůl, karamelové aroma, slunečnicový lecitin

Alergeny

mléko
sója
skořápkové plody
Vlastní mix
Novinky na e-mail

Ještě před pár lety bychom novinky posílali na pergamenu v lahvi. Dneska už na to naštěstí máme e-mail. Zapište na listinu vaši adresu a budete vědět o všech kapitánových výpravách a pokladech jako první.