Karibské snění

348 g

Existují pilulky, semínka a rostliny, které vás po ochutnání přenesou do úplně jiných světů. O tom my piráti, kteří jsme dopluli až do Amsterdamu, něco víme. Tyhle dobroty vás pro změnu přenesou do Karibiku, ale nebojte, jsou úplně neškodné.

Množství


Cena za kus 289 Kč

Složení

čokoláda, cukr, glukózový sirup, sušené mléko, kakaové máslo, kakaová hmota, sušená syrovátka, sójový lecitin, přírodní vanilkové aroma, rostlinný olej, aromata, karmín, Mandle, oxid titaničitý, arabská guma, indigotin, riboflavin, karoten, tapiokový dextrin, šelak, včelí a karnaubský vosk, aromata, sorbitol, meruňky, marcipán, invertní cukrový sirup, rýžová mouka, bramborový škrob, oxidy a hydroxidy železa, alkohol, oxid siřičitý, práškový talek, laktóza, glukózový sirup, modifikovaný tapiokový škrob, kešu, jogurtový prášek, jogurtové aroma, lískové ořechy, rozinky, pekanové ořechy, slunečnicový lecitin

Alergeny

mléko
sója
skořápkové plody
vlčí bob
Vlastní mix
Novinky na e-mail

Ještě před pár lety bychom novinky posílali na pergamenu v lahvi. Dneska už na to naštěstí máme e-mail. Zapište na listinu vaši adresu a budete vědět o všech kapitánových výpravách a pokladech jako první.